"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ligler ne zaman başlayacak?

Bahsine Üye Ol

2020 yılı itibariyle covid-19 salgını nedeniyle bütün hayat etkilendi. Bu yüzden tatil edilen ligler ne zaman başlayacak sorusu sürekli sporseverler ve bahisseverler tarafından soruluyor. Sosyal hayat, toplanmalar ve bütün spor müsabakaları. Bu sürecin sonuna ne zaman gelirizi bilinmez ama dünyada ingiltere, almanya ve özellikle ülkemizde son haberlere bakacak olursak yakın tarihte liglere geri dönüşler başlayacak.

ligler ne zaman başlayacak - bundesliga ne zaman başlayacak

Şampiyonlık yarışınında süper lig koronavirüs salgını nedeniyle ertelnmiştir. Liglerin nasıl devam edeceği ise akıllarda bir soru işareti olarak kalmakta. Maçlar ne zaman oynanacak? sorusunun yanıtıyla ilgili olumlu ve olumsuz haberler gelmeye başladı. Taraftarlar ve futbolseverlerin takip ettiği bu haberlerden kısa özetleri sizler için hazırladık.

Peki, Ligler ne zaman başlayacak?

Bundesliga ne zaman başlayacak?

Almanya’da ligler ne zaman başlayacak diye merak edilen sorulardan biri. Futbolcular, taraftarlar ve sporseverlerin en çok takip ettiği liglerden biri bundesliga ile iligili Almanya kulüpler birliği başkanı ligleri başlatmak için hazır olduklarını liglerin açılmasıyla iligli eyalet başkanları ne zaman uygun görürse o zaman başlayabileceğini söyledi.

Son alınan haberlere göre Almanya bundesliga yeniden 16 Mayıs Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlıyor.

Bundesliga maçları hangi kanalda?

Bundesliga maçları türkiye’de en çok takip edilen liglerden biridir. Bu maçları takip etmek için S Sport 2 kanalında izleyebilirsiniz. Ama bundesliga maçlarını bedava izlemek isteyenler bahsine giriş yaparak bahsine tv üzerinden maçları izleyebilirler.

Avusturya ligi ne zaman başlayacak?

Almanya ekolünü takip eden avusturya ligi ne zaman başlayacak sorularına yanıt aramak için aldığımız haberlerde avusturya bundesliga nın başlayacağı tarih kesin olmamakla birlikte yakın tarihte bunun yolunun açıldığı haberlerini aldık. Karantina önlemleri nedeniyle ertelenen maçların başlayacağı tarihi belirlemek için yetkili kurumlar 30 Mayısta toplanarak karar verecekler. 30 Mayısta olumlu karar verilirse avusturya bundesliga 6 Haziran tarihinde başlayacak.

Super Lig ne zaman başlayacak?

Türkiye’de sporseverler, taraftarlar, futbolcular ve takım yönetimlerinin merakla beklediği ligler ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili olarak en son aldığımız haberlere göre Almanya modelinin uyarlanabileceği söyleniyor TFF başkanı Nihat Özdemir coronavirüs durumlar günden güne iyileşme ve normalleşme yoluna girdiğinde bunu değerlendireceklerini söyledi.

Askıya alınan liglerin ne zaman açılacağınız 12 13 14 Haziranda açıklanacağını söyledi.